Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se jedná o maličký eshop, nenabízím zatím platbu kartou, můžete však zaplatit předem převodem na účet a samozřejmě je zde možnost nákupu na dobírku, s poplatkem 30,- Kč a to od 5 000,-Kč hodnoty nákupu. Zboží je možno odeslat přes Zásilkovnu, Balíkovnu, při nákupu nad 1500,- Kč je balné a poštovné zdarma. Při nákupu obrazu je doprava PPL nebo Česká pošta, vzhledem k velikosti.  Do 1500,- je balné a doprava přes Zásilkovnu 80,-  a přes Balíkovnu 60,- Kč. Produkt bude zabalen s největší pečlivostí. Vzhledem k tomu, že všechny produkty, ať už obrazy nebo vitráže jsou originální kusy a přece jen, kdyby se stalo a zboží bylo poškozeno při dopravě nabízím opravu věci nebo vrácení peněz.

V případě nákupu obrazu doporučuji mne předem kontaktovat, je možné se domluvit na osobním předání, což je v případě velkých pláten lepší.

Přeji Vám příjemné nakupování a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat 608 364 283, messenger Ateliér Holubí dům, danakybicova@seznam.cz